Встановлення ксенону та біксенону

Компанія Автоком пропонує установку та продаж біксенонових лінз та ксенонових ламп.

Ксенонові лампи забезпечують досить яскраве освітлення у темну пору доби, близьке до денного світла, допомагає покращити видимість дорожніх знаків та несподіваних перешкод. Ксенон служить у 5 разів довше за галогенову лампу, не боїться ударів і тряски. І ще один плюс – не провокує поява тріщин на склі фар через меншу температуру лампи.

Ксенон частіше встановлюють на ближнє світло, хоча можна встановлювати як на ближнє, так і на дальнє світло. У разі це називається – біксенон. Після встановлення комплекту біксенонових лінз водій моментально отримує відчутну різницю у висвітленні дорожнього полотна, підвищуючи власну безпеку на дорозі. Допомогти вам визначитися з підходящою моделлю ксенону та біксенону допоможуть наші спеціалісти. У нас є комплекти ксенону та біксенону відомих марок: Philips, Osram, Kaixen, HELLA, Galaxy та інші.

Послуги, що надає автосервіс:

ЗАМІНА АВТОЛАМП, ЛАМП ПІДСВІТЛЕННЯ, СТОП-СИГНАЛУ

Несправність автоламп може бути викликана рядом причин. Найпоширеніша – вихід із ладу самої лампи. Також може статися обрив ланцюга, неполадки в контактах маси, реле та багато іншого. У ксенонових фар вийти з ладу може блок розпалювання. Таким чином, не провівши діагностику, з'ясувати причину несправності автомобільних ламп складно. Заміна ламп підсвічування номера та салону. Ми проводимо заміну ламп, що перегоріли, на нові, і штатних ламп підсвічування салону на світлодіодні лампи.

ЗАМІНА ГАЛОГЕННИХ ЛАМП

Заміна галогенних ламп потребує обережності. Торкати скляну колбу не можна. Якщо на колбі залишиться бруд, жирні сліди, то галогенні лампи незабаром вийдуть із ладу. Якщо виявили, що галогенні лампи вийшли з ладу, радимо звернутися до автосервісу. Майстри знайдуть джерело проблеми та правильно встановлять лампи фар.

ЗАМІНА ЛАМП ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА І БЛИЖНЬОГО СВІТЛА

Заміна ламп далекого світла виготовляється з моторного відділення. Заміна ламп близького світла проводиться після зняття пластику під капотом. Дістатись до ламп досить складно і без досвіду можна провозитися не один день. Тому краще довірити цю справу професіоналам.

Всі клієнти автосервісу отримують річне гарантійне обслуговування на компоненти, куплені та встановлені на СТО АвтоГруп. Всю інформацію, що вас цікавить, про ціни, терміни встановлення, підбір обладнання для вашого автомобіля, ви можете отримати за номером телефону: (44)364-2505

Чекаємо на вас за адресою: м. Київ, вул. Івана Гонти, 1. СТО "АВТОКОМ"

Фото до та після проведених робіт з модернізації оптики: