Тонування

Автосервіс компанії «Автоком» має багатий досвід роботи в галузі антигравійного захисту та тонування скла автомобіля, ми використовуємо матеріали фірми ASWF (American Standart Window Film), який розташований у Лас-Вегасі, США штат Невада, та захисні плівки KPMF (Англія). спеціалісти роблять тонування авто, як на території сервісу, так і на виїзді. Ми підберемо Вам тонування авто, яке буде відповідати всім вашим вимогам та побажанням. Також звертаємо Вашу увагу, що в більшості випадків процес тонування проходить БЕЗ ЗНЯТТЯ ДВЕРНИХ КАРТ !

Наша компанія проводить демократичну цінову політику, тому можете не сумніватися в тому, що ціна тонування залежатиме лише від класу авто та від складності поклейки. Незважаючи на простоту процесу тонування, робота це дуже відповідальна і трудомістка, тому впоратися може тільки кваліфікований персонал.

Процес нанесення тонування

Також, наші фахівці можуть нанести атермальну плівку. Сучасні атермальні плівки виготовляються на основі напилення найдрібніших частинок металу або кераміки (наприклад, графіту). Керамічні плівки в порівнянні з металом мають покращені фізичні, механічні та хімічні властивості, що робить їх більш стійкими до таких впливів як ультрафіолетове випромінювання.

Сьогодні, якщо ви хочете зберегти всі захисні властивості тонування, не порушивши при цьому ГОСТ, атермальне тонування – це ваш вибір! Якщо поклеїти два передні стекла атермальною плівкою, решта скла не нормується, Ви зможете без жодних труднощів виїжджати в Європу, а також країни СНД . Атермальна плівка мало змінює колір скла. Тільки Ви володієте інформацією, що два передні стекла у Вас затоновані.

Процес нанесення атермальної плівки

 

Процес відображення сонячної енергії атермальною плівкою

Автосервіс компанії "Автоком" використовує матеріали фірми ASWF (American Standart Window Film) серії Performer. Цей виробник є одним із світових лідерів, якість матеріалів цієї фірми доведена особливою зносостійкістю та міцністю. Все це завдяки тому, що компанія Erickson International виробляє плівки на сучасному обладнанні з використанням інноваційних технологій, які не має аналогів у всьому світі.

Тонування, а також нанесення антигравійного захисту на кузов проводитися виключно за попереднім записом . Наші спеціалісти будуть раді співпраці з Вами. Ви отримаєте вичерпну інформацію з будь-яких питань стосовно нашої діяльності за телефоном: (097) 257 02 02 Кознюк Олег.

 

Актуальний прайс " "

 

Гарантії якості

Сервіс компанії "Автоком" дає гарантії того, що в період гарантійного терміну плівка не вигорить на сонці, не відклеїться, не розшарується і на ній не з'являться бульбашки. Необхідно лише дотримання деяких рекомендацій щодо догляду:

  • Пам'ятайте, що плівка повністю висохне лише через 30 днів.
  • Після тонування не можна відкривати вікна протягом 3-х до 10-ти днів, залежно від пори року.
  • Не бажано обігрівати заднє скло протягом 7 днів після установки.
  • Для миття вікон використовуйте синтетичну губку або м'яку тканину.