Ремонт двигуна та АКПП

СТО компанії "Автоком", що має великий досвід роботи як спеціалізований автосервіс Хюндай, Кіа, Тойота і Ніссан пропонує за прийнятними цінами високоякісний ремонт двигунів і АКПП, а також апаратну зиму масла як для автомобілів Hyundai, KIA, Toyota, Nissan, так і для автомобілів будь-яких інших марок.

Переваги нашого автосервісу:

- з автомобілями всіх марок працюємо за стандартами якості офіційного автосервісу та проводимо демократичну цінову політику;
- сервісна станція укомплектована якісним професійним інструментом;
- діє програма лояльності для постійних клієнтів.

Ми пропонуємо Вам комплексний підхід вирішення проблем із двигуном або КПП вашого автомобіля. Суть цього підходу полягає в тому, що ми не просто виконуємо діагностику та ремонт двигуна або коробки передач автомобіля, а й здійснюємо підбір якісних запчастин за критерієм оптимальності співвідношення ціна-якість. Наприклад:

  • Апаратна (повна) заміна олії в АКПП (з олією) за ціною від 2 000 грн.
  • Ремонт АКПП на автомобілях KIA, Hyundai від 10 000 грн.

Гарантією якості виконаних робіт є обов'язковий вихідний контроль. 

Діагностика та ремонт двигуна

Як уникнути проблем з двигуном та КПП Вашого автомобіля? Загальна інформація для автолюбителів.

Серцем кожного автомобіля є його двигун, і щоб продовжити термін його служби, необхідно приділяти йому особливу увагу. Як відомо, будь-який двигун працює при постійно високих температурах та під великими навантаженнями, що значно скоротить термін його служби. Для того, щоб запобігти швидкому виходу двигуна з ладу, необхідно своєчасно проходити всі види техобслуговування. Ретельний контроль стану та профілактичний ремонт, навіть при найменших несправностях, дозволять вам уникнути великих поломок двигуна та зберегти ваш бюджет від чималих витрат, пов'язаних із капітальним ремонтом автомобіля.
Якщо все ж таки виникла необхідність ремонту двигуна або КПП, потрібно знати про те, що ремонт різної складності повинен виконуватися згідно з рекомендаціями виробника, тому необхідна наявність технологічних карт та електронних каталогів ремонту, що забезпечують належну якість проведених робіт.
Якщо у вашого автомобіля виникли несправності двигуна або коробки передач, або ж ви просто хочете убезпечити своє авто від поломки, будьте впевнені, що ми зможемо вам допомогти, тому що діагностика двигуна в СТО компанії "Автоком" проводиться висококваліфікованими фахівцями з використанням сучасного комп'ютерного обладнання. яке дозволяє безпомилково визначити проблему та розпочати її вирішення. 

Заміна олії в АКПП.

Для повної заміни олії в АКПП використовується спеціальне обладнання. З його допомогою нове масло під впливом тиску витісняє старе. Як результат відбувається промивання коробки зі 100% заміною олії.

На відео показана заміна олії АКПП у СТО компанії "Автоком"

Компанія «Автоком» рекомендує проводити лише 100% заміну олії в АКПП. А якщо ні, то старе масло змішається з новим і утворюється якась суміш, яка може негативно позначиться на роботі коробки і як результат її поломки і дорогого ремонту.

Ремонт та діагностика АКПП

Незалежно від того, наскільки якісними є вузли на вашому автомобілі, вони можуть вийти з ладу через сильне навантаження або неправильну експлуатацію. Наш автосервіс проводить сучасну діагностику та ремонт акпп незалежно від складності проблеми, що виникла. У нас є професійні стенди та все необхідне для діагностики обладнання. Але основним у цій справі можна назвати наш кваліфікований персонал із багаторічним досвідом роботи, який зможе оперативно виявити проблему та якісно її усунути.

Говорити про вартість ремонту акпп , ми зможемо після того, як виявимо всі проблеми, і виберемо відповідні деталі. Ми якісно і швидко відновимо цілісність «автомата», щоб ви швидше могли забрати свій транспортний засіб з ремонту. Пам'ятайте про те, що для того, щоб застерегти появу несправностей акпп, необхідно регулярно проводити сервісне обслуговування автомобіля, міняти олію та замінювати фільтри.

Ремонт та діагностика АКПП терміново необхідна в тих випадках, коли пробіг автомобіля досягає кілька тисяч сотень кілометрів. Можна, без сумніву, сказати, що такий вид ремонту є складним і трудомістким процесом, але уникнути його не вийде, тому якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то потрібно швидше звертатися до фахівців. Для того, щоб якомога рідше проводити ремонт та діагностику акпп , необхідно регулярно відвідувати сервісне обслуговування транспортного засобу.

Ціна ремонту та діагностики акпп

Природно, що вартість ремонту акпп досить висока. Це пов'язано з тим, що цей механізм має безліч вузлів, які при поломці не можна відремонтувати, а можна лише замінити. Ми цінуємо всіх своїх клієнтів і тому намагаємося якісно виконувати роботу за доступними цінами. Вибираючи нас, ви можете бути впевнені в тому, що діагностика та ремонт акпп будуть проведені швидко, якісно та недорого.

У нашому автосервісі є сучасне та професійне обладнання, яке дозволяє точно виявити причину поломки та якісно її усунути. Багаторічний досвід роботи наших спеціалістів дає можливість швидко виконувати ремонтні та діагностичні роботи будь-якої складності. Довіртеся нам, і ви забудете, що таке несправності акпп, а їзда на вашому транспортному засобі доставлятиме вам лише задоволення.

Ми гарантуємо якісну та повну заміну олії в АКПП висококласними спеціалістами на сучасному обладнанні.

Записатися на сервіс ви можете за телефоном (044) 364 25 05 або через форму зворотнього зв'язку прямо на нашому сайті .