Розвал-сходження

Компанія "Автоком", володіючи одним з кращих автосервісів, пропонує послугу діагностики та регулювання розвалу-сходження для автомобілів усіх марок. Не знаєте де пройти процедуру розвал сходження у Києві – приходьте до нас!

Для виконання комп'ютерної діагностики та регулювання розвалу-сходження ми використовуємо сучасне обладнання 3D розвалу-сходження Hofmann Geoliner 650.

На відео показано процедуру розвал-сходження в СТО компанії "Автоком"

Під терміном розвал-сходження розуміють настановні кути положення коліс автомобіля. Не відповідність цих кутів нормі у “краще” веде до збільшення витрати палива, передчасного зносу покришок та додаткового навантаження на підвіску. У "найгіршому випадку" у автомобіля з неправильними кутами положення коліс можуть виникнути проблеми з керуванням та стійкістю на дорозі, що впливає на безпеку руху.

Розвал-сходження коліс

Розвал-сходження коліс автомобіля

Причиною неправильного розвалу може стати природне зношування ходової частини автомобіля, що виникає при його експлуатації, разове ударне навантаження на підвіску, дрібні аварії та будь-який ремонт або заміна запчастин ходової частини автомобіля.
Якісно перевірити та налаштувати кути розвалу-сходження коліс можна тільки на СТО, обладнаному сучасним комп'ютерним стендами.

 

Процедура розвал-сходження

Процедура розвал-сходження в сервісі "Автоком"

Для виконання послуги з 3D діагностики та регулювання розвалу-сходження в компанії Автоком використовується комп'ютерний діагностичний стенд Hofmann Geoliner 650.

Робота стенду побудована на основі тривимірного виміру геометрії. Стенд оснащений двома високоякісними відеокамерами, які встановлені в підйомному пристрої, чотирма спеціальними мішенями, що кріпляться на колеса, і головне – потужною комп'ютерною програмою обробки результатів вимірювань.
Сам процес вимірювань дуже простий: автомобіль прокочується на невеликі відстані вперед і назад, а відеокамери тим часом знімають мішені в русі і передають результати на комп'ютер, де відбувається їхнє моментальне оброблення. Якщо діагностику проводить спеціаліст, то процес займає не більше кількох хвилин. При цьому технологія 3D забезпечує дуже високу точність, якої неможливо досягти жодними іншими методами, а інтелектуальна комп'ютерна програма та потужна база даних є серцем всього стенду і забезпечують високу точність та надійність вимірювань.

Комп'ютерний стенд розвал-сходження
Комп'ютерний стенд розвал-сходження Hofmann Geoliner 650

Програма обробки результатів розвал-сходження

Програма обробки результатів вимірювань розвал-сходження

Звичайно ж, сучасне обладнання є невід'ємною частиною хорошого сервісного центру, але для отримання якісних результатів роботи основним є все-таки професіоналізм та досвід працівників, що експлуатують це обладнання.
Тому, якщо ви шукайте сервісний центр із сучасним обладнанням та висококваліфікованими спеціалістами – звертайтесь до компанії “Автоком”.

Додаткова інформація:

1. У яких випадках слід виконувати діагностику розвалу сходження?

Для автомобілів, що знаходяться в "нормальному" режимі експлуатації (не таксі, не екстрим водіння тощо) наші фахівці рекомендують проводити цю операцію з інтервалом 10-15 тис. км. і не рідше одного разу на рік.
Крім цього в деяких випадках необхідне позапланове регулювання кутів положення коліс автомобіля. До таких випадків ми відносимо:

 • Пошкодження колісних дисків внаслідок впливу ударного навантаження (наприклад попадання колеса в яму);
 • Ремонт ходової частини автомобіля (заміна важелів підвіски, заміна наконечників рульових тяг, заміна сайлентблоків і т.д.);
 • Під час їзди ви відчуваєте, що машину почало відводити убік;
 • Візуально видно сильне зношування покришок;
 • при виході із поворотів. Кермо автомобіля не самоповертається в нормальне положення.

2. Чому компанія "Автоком" для виконання діагностики та коригування кута нахилу коліс використовує стенд Hofmann Geoliner 650?

Cтенд розвал-сходження Hofmann Geoliner 650 призначений для коліс будь-яких легкових автомобілів. Стенд забезпечує:

 • простоту та високу точність вимірювань
 • швидке проведення вимірювань (середній час 1-2 хвилини)
 • автоматичний вимір розмірів автомобіля
 • 3D представлення всіх даних
 • повні, актуальні та оперативно оновлювані дані, отримані безпосередньо від автовиробників (база даних налічує понад 5000 моделей автомобілів).
 • програма допомоги on-line із тривимірною анімацією
 • банк даних клієнтів
 • можливість регулювання сходження при повернутих колесах
 • можливість регулювання при знятих колесах (кріплення датчиків здійснюється на маточину)
 • Регулярно оновлюється програмне забезпечення стенду.