Промивання інжекторів

Ознаками забруднення системи упорскування палива є:

- підвищена витрата палива;

- Втрата потужності;

- нерівномірна робота двигуна;

- погана робота на неодруженому ходу;

- посмикування під час руху;

- бавовни у випускній системі;

- Припинення подачі палива.

Якість бензину, часто, залишає бажати кращого. Різні хімічні та механічні домішки у бензині забруднюють паливну систему автомобіля та призводять до утворення смолистих відкладень. Внаслідок чого система упорскування палива починає функціонувати неправильно і двигун працює у позаштатному режимі.

Є кілька способів очищення інжекторів. Перший, це промивання системи спеціальною рідиною, що очищає. Цей спосіб підходить для регулярних профілактичних очищень. Під час цієї процедури паливний шланг від'єднують від рейки інжекторів і замість нього підключають спеціальний пристрій, з яким машина працює близько півгодини на спеціальній рідині, що очищає, і промиває систему. Після рідинного промивання необхідно зробити заміну свічок, так як весь нагар осідає на свічках. Таке промивання рекомендується проводити кожні 20-30 тисяч кілометрів.

 

Чищення форсунок на СТО компанії "Автоком"

Автосервіс компанії “Автоком” здійснює промивання системи упорскування палива з використанням рідини для промивання Wynn's. Ця рідина промиває інжектор та клапани без необхідності їх демонтування.

Рідина для промивання інжекторів

Другий спосіб очищення радикальніший – за допомогою ультразвуку. Він підходить для застарілих механізмів, але ця процедура не підходить для всіх моделей інжекторів. Для очищення ультразвуком систему демонтують та перевіряють працездатність інжекторів на спеціальному пристрої. Потім форсунки поміщають у ультразвукову ванну. 
Здавалося б, проста процедура, але після очищення інжекторів ви помітите, що автомобіль став набагато швидше.