Передпродажна підготовка автомобіля

Автосервіс компанії “Автоком” надає повний набір робіт із передпродажної підготовки автомобілів усіх марок.

Продаючи автомобіль іншому власнику необхідно розуміти, що його зовнішній вигляд дуже впливатиме на загальне враження покупця про транспортний засіб. Тому полірування автомобіля перед продажем - це завжди хороша ідея. Відполірована машина виглядає більш презентабельно, кузов буде виглядати яскравіше і новіше, а це дасть вам можливість істотно підвищити ціну на автомобілі.

Приходячи в сервіс, мало який клієнт знає саме, які заходи допоможуть поліпшити зовнішній вигляд автомобіля перед продажем. Фахівці сервісу “Автоком”, відштовхуючись від побажань клієнта та оцінки стану автомобіля, пропонують відповідні заходи, які допоможуть досягти бажаного результату та значно допоможуть при продажу.

Полірування автомобіля

Перед продажем необхідно привести автомобіль у добрий технічний стан, і звичайно презентабельний зовнішній вигляд. Необхідно перевірити стан двигуна, ходової, коробки перемикання передач та інших частин. Не завадить ретельно відполірувати кузов, замазати всі видимі подряпини, завдати нової краси на ті місця, де вона злетіла. Так само не варто забувати про миття та хімчистку салону. Ці заходи допоможуть досягти нового і доглянутого вигляду, і піднести покупцеві ваш автомобіль у найбільш вигідному світлі.

В автосалоні компанії "Автоком" застосовується технологія видалення вм'ятин без фарбування - PDR, яка дозволяє робити ремонт вм'ятин розміром до метра в діаметрі без фарбування автомобіля, зберігши при цьому заводське лакофарбове покриття. Великою перевагою є максимально короткий час, необхідний для проведення таких відновлювальних робіт.

Технологія усунення вм'ятин без фарбування

Технологія PDR в автосервісі компанії "Автоком"

Співробітники СТО компанії “Автоком” мають великий досвід та знають усі нюанси передпродажної підготовки будь-якого автомобіля. Тому можете бути впевнені, що завдяки їхньому досвідченому погляду жодна дрібниця не залишиться поза увагою і всі недоліки будуть усунуті.