Обслуговування та ремонт кондиціонерів

Автосервіс компанії “Автоком” пропонує своїм клієнтам послуги з діагностики, заправки та ремонту систем кондиціювання автомобіля.

Діагностика системи кондиціювання включає:

- перевірку системи на наявність витоків;

- Тестування продуктивності;

- Перевірка електричної частини системи.

Для того, щоб не виникало збоїв у системі кондиціювання автомобіля, необхідно не рідше одного разу на рік проводити її діагностику у сервісному центрі. Це убезпечить вас від серйозних несправностей.

У СТО компанії "Автоком" проводиться заправка автокондиціонера хладагентом за лічені хвилини за доступними цінами. Незважаючи на вартість та оперативність цієї операції, вона проводиться лише за технологією та з використання спеціального обладнання. Це дає гарантії того, що заправка кондиціонера буде виконана правильно.

При недостатній кількості хладагену в кондиціонері його випарник буде заповнений в повному обсязі, що призводить до низького тиску всмоктування, знижує продуктивність і може призвести до перегріву, а потім виходу з ладу компресора. Якщо ж систему заправити холодоагентом надмірно, рідина потрапить у компресор і пошкоджуватиме його.

Перед заправкою автокондиціонера спеціалістами автосервісу компанії "Автоком" обов'язково виконується діагностика системи кондиціювання. Потім проводиться вакуумування системи для того, щоб видалити з неї повітря та вологу, після цього кондиціонер заправляється відповідно до рекомендованого виробника обсягом.

 

На відео показано заправлення кондиціонера автомобіля в СТО компанії "Автоком"

Для того, щоб система кондиціювання автомобіля завжди була у справному стані та нормально функціонувала, необхідно регулярно виконувати процедуру її обслуговування. На думку фахівців, достатньо одного технічного обслуговування на рік. Крім цього, для рівномірного розподілу компресорної олії за системою бажано запускати систему кондиціювання в роботу на десять хвилин один раз на місяць.