Олії

У компанії Автоком представлений широкий асортимент технічних рідин: моторні олії, трансмісійні олії, антифриз, гальмівна рідина . Власники автомобілів можуть вибрати всі мастильні матеріали в залежності від своїх переваг, рекомендацій заводом-виробником та бюджетом. В Автомагазині Автоком завжди є великий асортимент рідин: Motul, Shell, ZIC . При необхідності можлива доставка по Києву та Україні.

Отримати консультацію щодо підбору масел або зробити замовлення, наберіть номер: (044) 364-24-29 . Надішліть заявку:  suhih@autocom.in.ua

Моторні олії Shell Helix розроблені, щоб покращити експлуатаційні характеристики у трьох ключових напрямках: допомагають підтримувати двигун у чистоті, мінімізують тертя та протидіють зносу. Shell Helix – моторне масло, яке рекомендує команда Ferrari. 

В асортименті Shell Helix можна знайти олію, яка підходить для будь-якого двигуна. Моторні мастила Shell мають схвалення багатьох провідних автовиробників.

Shell Helix Ultra - це лінійка високопробних синтетичних моторних масел, виготовлених з використанням запатентованої технології Shell PurePlus (спосіб отримання базових синтетичних масел з природного газу) завдяки якій уможливлюється ще більш високий рівень очищення та захисту двигуна. Технологія Shell PurePlus дає можливість Shell виробляти мастильні матеріали з унікальними параметрами:

- надзвичайно низька випаровуваність при високих температурах забезпечує зменшену витрату олії на долив;

- виняткове прокачування при мінусових температурах гарантує легкий запуск двигуна, навіть при температурі - 35С;

- стійкість до окислення зберігає робочі властивості олії під час всього життєвого циклу.

Крім моторних масел Shell пропонує також олії для АКПП та МКПП, мостів, пластичні мастила, гальмівні рідини, присадки, засоби для догляду за кузовом та салоном автомобіля.