ТО І РЕМОНТ ISUZU І ATAMAN

Компанія « Автоком» є офіційним дилером марок ISUZU та ATAMAN. Також, ми надаємо повний комплекс послуг із сервісного обслуговування вантажних автомобілів та автобусів інших брендів комерційної техніки.

Автокомплекс "Автоком", що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Івана Гонти, 1, оснащений сучасним, професійним та сертифікованим обладнанням. Штат складається із висококваліфікованого персоналу, який гарантує Вам сервіс найвищого класу. На окрему згадку заслуговує наш склад запчастин. В "АВТОКОМ" Ви можете придбати як оригінальні запчастини до Isuzu, Ataman та інших марок вантажних автомобілів, так і якісні ліцензійні аналоги. Якщо потрібної запчастини не виявилося у нас на складі - співробітники оперативно замовлять запчастину спеціально для Вас.

Ми забезпечимо якісну діагностику Вашої техніки та здійснимо швидке усунення знайдених несправностей. Компанія "Автоком" пропонує якісний ремонт вантажних автомобілів усіх марок. 

Ми пропонуємо спеціальні умови обслуговування для юридичних осіб, зокрема знижки на сервіс та запчастини, залежно від розміру Вашого парку автомобілів. 

Ми готові запропонувати Вам наступний перелік послуг:

  • Комп'ютерна діагностика малотоннажних вантажівок усіх марок;
  • Ремонт ходової;
  • ремонт паливної системи;
  • Встановлення дод. обладнання;
  • Тонування та антигравійний захист;
  • Діагностика та обслуговування кондиціонерів;
  • Повне технічне обслуговування.

СТО компанії «Автоком» приймає на обслуговування малотоннажну техніку та автобуси вітчизняного та зарубіжного виробництва. В той же час наші ціни на діагностику та всі види ремонтних робіт Вас приємно здивують. Звернувшись до нашого сервісу, Ви, безсумнівно, залишитеся задоволені якістю проведених робіт і гарантією.

Записатися на сервісне обслуговування, а також отримати відповіді на всі питання, що виникли, ви можете за телефоном (044) 364-25-05 . Чекаємо на Вас у нашому сервісі «Автоком» за адресою м. Київ, вул. Івана Гонти, 1

ТО І РЕМОНТ ISUZU І ATAMAN