Кузовний ремонт

Компанія "Автоцентр Автоком" - автосервіс, що зарекомендував себе ще з 2008 року у клієнтів і страхових компаній, як надійний і порядний партнер. Наш автокомплекс укомплектований сучасним обладнанням, яке дозволяє відновлювати всі марки авто:  ACURA,  AUDI,  CITROEN,  FORD,  HONDA,  HYUNDAI,  INFINITI,  JAGUAR,  KIA,  LEXUS,  MERCEDES  -BENZ,  NISSAN OPEL,  PORSCHE  SKODA  Land Rover.

Проводимо такі роботи : кузовний ремонт, фарбування всього авто, локальне фарбування, рихтування, усунення перекосів та відновлення геометрії кузова, полірування, заміна стекол та фар.

Додаткові послуги на СТО : евакуатор, автострахування та автоекспертиза.

Автоцентр Автоком співпрацює практично зі всіма страховими компаніями українського ринку. Це означає, що ви можете повністю покластися на нас у будь-яких питаннях, у тому числі у разі страхового ремонту. Ми надамо повний перелік документів, необхідних для Вашої страхової (такі як рахунок-фактура, калькуляція, акт виконаних робіт тощо). Якщо потрібні розрахунки через систему AUDATEX, ми готові надати їх.

На даний момент   вартість кузовного ремонту однієї деталі "під ключ" 2800 грн. Ця акція поширюється на автомобілі всіх марок!

Кузовний ремонт у СТО компанії " Автоцентр Автоком"

Кузовний ремонт у СТО компанії " Автоцентр  Автоком"

Для тих, хто з тих чи інших причин не можуть приїхати до нас самостійно на сервіс для оцінки пошкоджень авто, у нас є дві спеціальні послуги: оцінка авто по фото та виїзд спеціаліста на місце дислокації пошкодженого автомобіля.

Послуга оцінки ступеня пошкодження фото:  Ця послуга підходить для клієнтів, які не можуть оперативно під'їхати, щоб оцінити стан автомобіля, на нашу сервісну станцію. Наші фахівці зможуть зробити попередню оцінку пошкоджень та вартості відновлювальних робіт з фотографії. Ви можете надіслати на Автоцентр Автоком фотографію вашого автомобіля на електронну адресу abelokyrov@autocom.in.ua . Все, що вам потрібно, - це вкласти в лист фото і залишити в тілі листи контакти, за якими з вами можна зв'язатися. У найкоротші терміни наші фахівці зв'яжуться з вами та нададуть вам усі необхідні дані

Виїзд спеціаліста:  Дана послуга підійде тим, у кого авто з тих чи інших причин не може дістатися самостійно до нашого сервісу, а вдаватися до послуги евакуатора немає бажання чи можливості. У будь-який зручний для Вас час фахівець нашої компанії прибуде на місце дислокації вашого автомобіля та проводить оцінку пошкоджень на місці. Власнику автомобіля при собі потрібно мати техпаспорт вашого авто та договір страхування (якщо такий є). Сама оцінка триватиме близько 10 хвилин. Вартість послуги 200 грн., але у разі, якщо автомобіль обслуговуватиметься чи обслуговуватиметься на сервісній станції «Автоцентр Автоком» - послуга буде надана безкоштовно.

фарбування авто фарбування авто

Фарбувально-сушильна камера  у СТО компанії "Автоцентр Автоком"

Автоцентр Автоком дбає про те, щоб кожен клієнт залишився задоволений якістю нашого сервісу. Саме тому ми робимо контроль якості на кожному етапі робіт. Крім того, надаємо гарантію на наші послуги, запчастини та комплектуючі терміном на  1 рік.

Більш детальну інформацію ви можете отримати  за телефоном: (044) 364-25-05 або надіслати запит на пошту:  abelokyrov@autocom.in.ua

Чекаємо на вас за адресою: м. Київ, вул. Івана Гонти, 1. СТО "Автоцентр Автоком"