Комп'ютерна діагностика автомобіля

У сучасному автомобілі електроніка відіграє важливу роль і все більше взаємодіє з механікою. Справність її роботи – фактор, який визначає безпеку водія та його пасажирів під час руху.

Фахівці автосервісу компанії "Автоком" виконають найскладніші діагностичні та ремонтно-відновлювальні роботи всіх складових частин автомобіля, електронних систем, приладів кондиціювання та обігріву транспортних засобів.

На відео показано комп'ютерну діагностику автомобіля в СТО компанії "Автоком"

Враховуючи стрімкий розвиток автомобільних технологій, за останні роки значно збільшилася кількість транспортних засобів, оснащених складною електронікою. Поява сучасних систем керування двигуном, стабілізація руху та гальм, контроль безпеки та комфорту принципово змінило методику діагностики авто. З'явилося нове поняття – комп'ютерна діагностика автомобіля. Її виконують лише за допомогою спеціальних пристроїв, якими на жаль можуть похвалитись далеко не всі СТО навіть у великих містах.

 

Комп'ютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика в автосервісі компанії "Автоком"

Діагностика автомобіля - запорука його довгої та безпечної роботи. Зрозуміло, що якщо хоча б одна частина системи вийде з ладу, у кращому разі виникнуть збої в роботі автомобіля, у гіршому – він зупиниться, і не зможе продовжувати рух. Визначення несправностей старим методом "на око" може вилитися в передчасний вихід із ладу деталей та вузлів транспортного засобу.

Тому в СТО компанії "Автоком" цією справою займаються виключно професіонали, які мають у своєму розпорядженні спеціальне високоточне комп'ютерне обладнання, для діагностики будь-яких автомобілів, незалежно від марки та моделі (в т.ч. Хендай, Кіа, Тойота, Ніссан). Це допомагає сервісу забезпечити швидке виявлення будь-яких несправностей, звести до мінімуму вплив людського фактора на результат такої діагностики.

Для проведення комп'ютерної діагностики фахівці компанії Автоком використовують професійний дилерський сканер GDS (Global Diagnostic System), який дозволяє нашому автосервісу проводити повноцінну діагностику всіх електронних систем автомобілів. Спеціальне програмне забезпечення цього діагностичного приладу дозволяє проводити оновлення системи GDS в автоматичному режимі.

Комп'ютерна діаностика автомобіля

Комп'ютерна діагностика в автосервісі компанії "Автоком"

Наявність в автосервісі найкращих приладів дозволяє провести діагностику в різних режимах експлуатації, при різних навантаженнях, і дає можливість усунути виявлені неполадки. Спеціальні пристрої підключаються до автомобіля та зчитують закодовану інформацію про роботу всіх систем. Отримані дані відображаються у зрозумілому для майстра вигляді і надають всю необхідну інформацію.
Основне завдання сервісу "Автоком" – зробити кваліфікований ремонт вашого автомобіля!