Вантажні автомобілі та автобуси

Компанія АВТОЦЕНТР АВТОКОМ пропонує великий вибір вантажних автомобілів та автобусів Isuzu, ATAMAN.

Автосервіс компанії АВТОЦЕНТР АВТОКОМ – офіційний дилер провідних автомобільних брендів – Isuzu, ATAMAN. Автосалон Автоком займається продажем, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням вантажних автомобілів та автобусів Isuzu, ATAMAN.

Компанія надає своїм клієнтам великий вибір автомобілів, вантажівок та автобусів Isuzu, ATAMAN, за доступними цінами. Кваліфікований персонал нашого автосалону допоможе підібрати вантажний автомобіль або автобус, що відповідає вимогам навіть найвибагливішого клієнта.

У нашому автосалоні ви знайдете великий вибір вантажних автомобілів, які можуть використовуватись у приватних та комерційних цілях, та здатні перевозити різні вантажі на великі відстані.

У компанії АВТОЦЕНТР АВТОКОМ працюють фахівці у сфері автобізнесу та пропонують лише якісні, перевірені часом вантажні автомобілі. У нашому автосалоні ви зможете придбати будь-яке авто марки Isuzu, ATAMAN на вигідних умовах.

Офіційний сертифікований сервісний центр компанії АВТОКОМ оснащений сучасним діагностичним обладнанням, яке дозволяє висококваліфікованим спеціалістам проводити комплексний ремонт та діагностику вантажних автомобілів та автобусів Isuzu, ATAMAN. Наш автосервіс пропонує широкий спектр послуг, від планового обслуговування та діагностики до складного кузовного ремонту вантажних автомобілів усіх марок.