Діагностика та ремонт ходової

Ходова частина сучасного автомобіля – це складна механічна система, стан якої має величезний вплив на безпеку руху. Тому постійний контроль за справністю ходової частини це не забаганка автовласника, а питання безпеки водія транспортного засобу та пасажирів.

Компанія "Автоком" проводить весь комплекс робіт: діагностика ходової в Києві, ремонт ходової Hyundai, Kia, Toyota та Nissan . Ми обслуговуємо автомобілі всіх вітчизняних та зарубіжних марок. Забезпечуючи, за рахунок команди досвідчених спеціалістів та сучасного обладнання, висока якість виконуваних робіт за дуже помірною ціною.

На відео показано діагностику ходової в СТО компанії "Автоком" м. Київ

Діагностика ходової частини автомобіля – це дуже відповідальна операція. Від того, наскільки уважно і точно проведе її фахівець, залежить виявлення багатьох дефектів, які на пряму впливають на безпеку дорожнього руху. Достовірність виявлення несправностей гальмівної системи, кульових опор, стану сайлентблоків, опорних підшибників, працездатність амортизаторів та пружин у механізмах ходової грає визначальну роль у цій операції.

Діагностика ходової частини автомобіля входить до переліку послуг, що надаються на СТО компанії “Автоком” у м. Київ.

Комплексна діагностика ходової включає:

  • Огляд та контроль стану деталей підвіски на відсутність люфту та механічних пошкоджень;
  • Огляд амортизаторів щодо герметичності;
  • Огляд та контроль елементів кермового управління на предмет герметичності та відсутності люфтів;
  • Огляд пильовиків ШРУСів на герметичність; 
  • Огляд гальмівних дисків та колодок щодо зносу; 
  • Перевірка підшипників маточини на предмет несправності.

Наш автосервіс гарантує проведення ретельної діагностики, яка допоможе виявити приховані дефекти в роботі автомобіля та усунути виявлені несправності.

Діагности ходовий в автосервісі

Діагностика ходової в автосервісі компанії "Автоком"

Для власника автомобіля головним є своєчасність звернення до сервісного центру для проведення діагностики. Якщо ви помітили якісь зміни у роботі вашого транспортного засобу, краще не затягувати з ремонтом, незалежно від пори року та стану доріг. Адже ходова частина автомобіля, як і моторний відсік – єдина система, і одна несправна деталь тягне за собою іншу. Тому що раніше виявити проблему, то менше буде неприємностей та матеріальних витрат.

Діагностика ходової

Діагностика ходової в автосервісі компанії "Атоком"

Варто не забувати про те, що амартизатори, сайлентблоки, пильовики та інші складові ходової лише витратні матеріали і працювати вічно вони не будуть. А погані погодні умови, неякісні дороги ще більше скорочують і так короткий термін експлуатації цих крихких деталей. Тому найпростіший спосіб зберегти працездатність ходової – це акуратно їздити та заїжджати на діагностику хоча б раз на пів року.