Додаткове обладнання

Їздити на комфортному та безпечному автомобілі – це природне бажання будь-якого водія. У наші дні існує безліч різноманітного додаткового обладнання на будь-який смак, покликаного задовольнити будь-які потреби. Тому компанія «Автоком» пропонує Вам якісне технічне обслуговування та встановлення додаткового обладнання на автомобілі як іноземного, так і вітчизняного виробництва.

Встановлення дод. обладнання дозволить вам вивести комфорт та безпеку вашого авто на новий рівень, а також допоможе захистити вашого улюбленця від злому та крадіжки. Наш сервіс виконає монтаж будь-якого необхідного Вам обладнання на найвищому рівні, гарантуючи високу якість відповідності експлуатаційних параметрів.

Установка обладнання – це складний технічний процес, виконати який можуть лише професіонали, які знають усі тонкощі процесу та дотримуюсь заводських технологій. Саме тому не варто займатися установкою самостійно або довіряти цей процес аматорам. Наш висококваліфікований персонал допоможе підібрати правильне обладнання, яке задовольнить усі Ваші потреби, а наші майстри встановлять та налаштують його з дотриманням усіх норм та технологій у найкоротший час та на найвищому рівні.

Ми гарантуємо вам високу якість робіт та індивідуальний підхід для кожного клієнта та кожного автомобіля. Насамперед ми дотримуємося Ваших інтересів, саме тому ми рекомендуємо тільки те обладнання, яке найбільше сумісне з Вашим автомобілем.

Ми готові надати Вам обладнання в наступних напрямках:

  • Мультимедіа, NAVI, музика (Alpine, Pioneer, JVC, Kenwood, Sony);
  • HandsFree;
  • Системи паркування (4,6 та 8 датчиків), камери;
  • Освітлення (ксенон, протитуманні фари, світлодіодне підсвічування);
  • Диски та шини;
  • Шумоізоляція;
  • Різні дрібниці (підігріви, підлокітники, хімія тощо).

Також кожен новий клієнт бере участь у бонусній програмі «Автоком», що дозволить вже при першому відвідуванні накопичувати бонусні бали, які в майбутньому можна буде використовувати при розрахунку за обладнання, послуги та навіть кузовний ремонт на нашому авторизованому сервісі. Ознайомитися з діючими акціями на Автоком можна пройшовши за посиланням .

Записуйтесь на обслуговування зараз!

Чекаємо на вас з нетерпінням за адресою: м.Київ, вул. Івана Гонти,1. Також ви можете отримати  консультацію та попередньо записатися на сервіс у зручний для вас час зателефонувавши  (044) 364 25 05.