Всесвіт

ціна від 7796000 грн.
Комплектації та ціни 

Майбутнє вже поряд

Universe - це покоління автобусів серії HyundaiAero. Новий, по-справжньому комфортабельний та функціональний автобус із чудовим сучасним дизайном. Ключова особливість конструкції – кузов монокок. Безрамна конструкція кузова підвищує керованість, значно знижує вібрацію як поздовжнього, так і поперечного розгойдування.

Сучасний динамічний стиль

При розробці Universe, інженери взяли за основу кузов, що несе, їм вдалося збільшити загальну жорсткість більш ніж на 15% і значно знизити вібрацію а також знизити рівень шуму від зустрічного потоку повітря при русі, підвищуючи комфортність поїздки. Не останню роль у зниженні лобового опору відіграв дизайн бічних дзеркал та збільшення лобового скла.

Підвищена комфортність

Інженери збільшили ширину на 40 мм та висоту салону на 55 мм, щоб підвищити комфортабельність автобуса. Щоб поліпшити огляд переднім пасажирам, було прийнято рішення опустити сидіння водія на 65 мм. Оновлене верхнє світло, великі вікна та старанно підібрана колірна гама салону створюють затишну обстановку.

Удосконалена ергономіка

Збільшений простір для ніг і нове ергономічне крісло з пневмопідвіскою, що скорочує вібрації і зменшує м'язову напругу в дорозі – безсумнівно, потішать водіїв. Інтуїтивне розташування органів управління, цільна конструкція приладової панелі та мультизадачні LCD-дисплеї перетворять поїздку на свято комфорту.

0 відгуків

Написати відгук