Двигуни ЯМР 85 л

 


Євро-4

Дизельний двигун Isuzu 4JJ1, що відповідає сучасним нормам екології, потужний і одночасно економічний, має високу надійність і простоту в обслуговуванні. Двигун обладнаний загальною паливорозподільною магістраллю Common-Rail, системою рециркуляції відпрацьованих газів (EGR), турбокомпресором та проміжним охолодженням повітря.


Система упорскування палива Common-Rail

Електронна система високої точності визначає оптимальні параметри для впорскування палива і протягом тисячних часток секунди подає потрібну кількість палива в циліндри. Тим самим досягається значне зниження кількості окису азоту (NOx) та сажі у вихлопних газах. 

 

 

 

 

 

 


16-клапанна система газорозподілу DOHC із системою EGR

Розробка клапанів ретельно синхронізована навіть при роботі на високих оборотах, що забезпечує покращене наповнення циліндрів при такті впуску та більш ефективне відведення відпрацьованих газів при такті випуску. Крім того, завдяки системі EGR частина відпрацьованих газів після попереднього охолодження подається у впускний повітропровід і потім надходить назад в циліндри двигуна. Системі EGR знижує вміст окису азоту (NOx) у відпрацьованих газах і водночас покращує показники економії палива.