HD 78

  • Надійна вантажівка
  • Ідеальний для бізнесу
  • Неперевершена економічність роботи
ціна від 974000 грн.
Комплектації та ціни 

ВАНТАЖНИК HD 65/78 - НАДІЙНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ ПАРТНЕР ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Якщо ви шукаєте надійну вантажівку, яка відповідає всім вашим очікуванням, вибирайте Hyundai серії HD. Різні модифікації кабіни (стандартна та збільшена), варіанти колісної бази означають, що ви можете вибрати ідеальний автомобіль для вашого бізнесу. Якість та надійність Hyundai означають неперевершену економічність роботи з мінімальною амортизацією капіталу. Вантажівка серії HD вимагає менше часу простою та забезпечує ще більше надійності, ефективності та операційної гнучкості. А отже максимум переваг для власників: задоволення від водіння та збільшений прибуток.

МАКСИМАЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ
І Зручність

Вантажівка серії HD оснащена однією з найбезпечніших та ергономічних кабін. Все створено водієм. Зручна панель, спрямована на водія, дозволяє забезпечити максимальний контроль керування. Доступ до кабіни, дверей та поручнів оптимально розташовані, є достатнє освітлення салону та оптимальний ергономічний простір. Коли мова заходить про комфорт водія та зручність, переваги Hyundai серії HD виходять на перший план.

Зручність, простор і гнучкість під будь-які запити ВАШОГО БІЗНЕСУ

Кожен знає, що люди працюють краще за найкращих умов. Інтер'єр серії HD покликаний збільшити задоволеність водія та екіпажу, зняти втому довгої відстані та запобігти стресу. Він був розроблений командою професіоналів для будь-яких дорожніх умов. Новий міцний оздоблювальний матеріал і фактура підлогового покриття, відмінна шумо і віброізоляція, нова панель з обробкою під дерево, світлодіодне підсвічування кнопок управління і приладова панель, що легко читається, є частиною того, що робить вантажівку серії HD найкращим вибором для водія.

БІЛЬШЕ ВСЕДШЕНИЙ, БІЛЬШЕ БЕЗПЕЧНИЙ У РОБОТІ

Вантажівки Hyundai серії HD розроблені з урахуванням останніх вимог безпеки. Це є основою для стабільної роботи в будь-яких дорожніх умовах. Система ABS об'єднана із системою розподілу гальмівних зусиль (EBD) у стандартній комплектації.

0 відгуків

Написати відгук