HD-120

  • Вантажопідйомність: 7490 кг
  • Модель двигуна: D6GA2B, EV
  • Об'єм двигуна: 5 899 куб.см
ціна від 1792000 грн.
Комплектації та ціни 

HD-120 НІЧОГО ЗАЛИШНЬОГО

HYUNDAI HD-120 – класичний зразок середньотоннажної вантажівки, що відповідає високим стандартам якості та надійності компанії HYUNDAI. HD-120 - ідеальний партнер у вашому бізнесі. Комфортабельна кабіна з міцними сидіннями та ергономічна широка панель приладів роблять управління автомобілем простим і легким.

КОМФОРТ, ПРОСТІР І Зручність

У кабіні вантажівки HD все покликане служити комфорту водія та пасажирів, зменшувати втому від довгої дороги та стрес, спричинений постійними зупинками. Така конструкція кабіни – результат роботи справжніх професіоналів. На яких дорогах вона не була протестована! Тросовий механізм перемикання передач, що складається, легкий і простий у використанні. Новий, міцний матеріал на сидіннях, текстуровані килимки, відмінний захист від шуму, вібрації та жорсткості, обробка «під дерево», світлодіодні лампи, інтуїтивно зрозуміла панель приладів – і це ще не все з того, що робить вантажівки HYUNDAI першим вибором будь-якого водія.

БУДЬ-ЯКИЙ ВИБІР БУДЕ Вдалим

Вдалим Вантажівки використовують у різних сферах та галузях, відповідно, потреби водіїв та пасажирів можуть відрізнятися. Кабіна кожної з вантажівок ряду HYUNDAI HD сконструйована так, щоб задовольняти будь-які потреби – забезпечувати комфорт у довгій дорозі, радувати міцністю та довговічністю. Ще б пак – хіба ви очікуєте від HYUNDAI іншого?

ПОТУЖНИЙ. Безвідмовний. ЕКОНОМНИЙ.

Який би ви не вибрали: простий атмосферний шестициліндровий дизель або першокласний турбований із проміжним охолодженням повітря, будь-який двигун HYUNDAI забезпечує безвідмовну роботу з високою економічністю. Більш того, двигуни HYUNDAI оснащені високоефективними паливними насосами високого тиску, що робить їх простими в обслуговуванні, надійними та довговічними.

0 відгуків

Написати відгук