Кабіна FVR 34 UL-M/Q

Оптимальний внутрішній простір

Простора кабіна для роботи та відпочинку. Приладова панель, інтуїтивно розташовані органи управління та зручні крісла зменшать втому в дорозі. У той час як задня кабіна дозволить водієві відпочити після довгого шляху і комфортно розмістити особисті речі.

 


Приємна та продуктивна робоча обстановка

Інженери облаштували кабіну таким чином, щоб вона зменшувала втому водія, створюючи приємну та продуктивну робочу атмосферу. Зручні крісла – це найголовніший пріоритет. Численні настройки підвищують рівень комфорту.


Комфортні сидіння – менша втома водія

Комфортні сидіння оснащені масою різноманітних регулювань. Великий діапазон зміни положень допоможе провести довгий годинник у дорозі з комфортом. Сидіння водія оснащене пневмопідвіскою. Паски безпеки оснащені регульованими кріпленнями.

 


Заповнені силіконом опори кабіни (опція)

Заповнені силіконом опори кабіни дозволяють демпфувати поштовхи та вібрації, згладжуючи нерівності дороги та захищаючи предмети у кабіні. Така підвіска кабіни знижує навантаження на водія та значно покращує якість їзди.


Ресорна підвіска

Інженери ISUZU розробили підвіску таким чином, щоб максимально знижувала вібрації, тим самим збільшуючи комфорт під час їзди. Крім того, така підвіска оберігає автомобіль від ударних навантажень. Тип підвіски ретельно підібраний, щоб задовольнити вимоги кожної моделі шасі.