Про компанію

Компанія «АВТОКОМ» – офіційний дилер автомобілів, запасних частин та сервісного обслуговування ISUZU, ATAMAN в Україні, а також високоспеціалізований сервісний центр HYUNDAI та KIA. 

Персонал компанії складається з професіоналів у сфері продажу, обслуговування та ремонту автомобілів. Основними принципами у відносинах з клієнтами є: чесність, доброзичливість, пунктуальність та індивідуальний підхід, що дозволяє досягти максимальної задоволеності ваших потреб від товарів та послуг. У компанії "Автоком" клієнт  завжди може отримати повну консультацію щодо автомобілів, що його цікавлять з усього модельного ряду, дізнатися про існуючі форми оплати, обговорити умови придбання нової машини. Приємна атмосфера, зручний графік роботи, професійний підхід до кожного клієнта допоможе Вам, без труднощів визначитися у виборі моделі.

Сервісний центр  розташований за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Івана Гонти б.1.

 

 

Сервісний центр оснащений сучасним діагностичним обладнанням, складом оригінальних запчастин, п'ятнадцятьма робочими постами, кімнатою відпочинку (WiFi), що регулярно оновлюється. Пропонує широкий спектр послуг, починаючи від планового обслуговування та діагностики до складного кузовного ремонту транспортних засобів.

Основна концепція сервісного центру: взяти на себе повну турботу про ваш автомобіль на весь період експлуатації.

Кузовний ремонт "АВТОКОМ"

Наша компанія пропонує повний комплекс професійних кузовних та лакофарбових робіт для вашого автомобіля.

Контроль технології підготовки автомобіля до фарбування виконується менеджерами компанії AkzoNobel.
Гарантія на виконані роботи.