«Новина для власників вантажних автомобілів Hyundai!

«Новина для власників вантажних автомобілів Hyundai!

Сервісний центр «АВТОЦЕНТР АВТОКОМ» отримав статус офіційної станції з Сервісного обслуговування та ремонту вантажного комерційного транспорту Hyundai.

Це означає, що Сервісний центр «АВТОЦЕНТР АВТОКОМ» має право здійснювати гарантійні ремонти вантажних транспортних засобів Hyundai, являється постійним оптовим замовником оригінальних запасних частин та інших товарів до транспортних засобів Hyundai.
H350 автобус
H350 вантажопасажирський
H350 вантажний
EX8
HD35
ЯМР 85 л
HD 78
HD-120
HD 210
Всесвіт

Сервісний центр АВТОЦЕНТР АВТОКОМ» (СТО)

Сервісний центр АВТОЦЕНТР АВТОКОМ» - це надійна компанія, що спеціалізується на обслуговуванні та ремонті автомобілів. Компанія «АВТОЦЕНТР АВТОКОМ» виділяється індивідуальним підходом до кожного клієнта та найповнішим спектром послуг. Менеджери оперативно та якісно надають консультації з обслуговування клієнтів.

Ми є високоспеціалізованою станцією з сервісного обслуговування автомобілів будь-яких марок. Сервісний центр розташований на правому березі, в районі станцій метро Дорогожичі, Сирець, Шулявська, неподалік центру Києва, де на базі новітнього обладнання надаються сервісні послуги, від кузовного ремонту до тонування автомобілів.

ТО та ремонт автомобілів проводиться із застосуванням всього необхідного діагностичного та спеціалізованого обладнання:

Ви зможете відремонтувати, помити машину, випити кави та придбати кілька аксесуарів для свого автомобіля. Також, наша компанія є офіційним дилером автомобілів Isuzu та ATAMAN. Купуючи автомобілі у нас, ви не тільки стаєте власником якісного автомобіля, але й отримуєте доступ до всього спектра сервісних послуг.

Менеджери «АВТОЦЕНТР АВТОКОМ» допоможуть Вам вибрати та купити на вигідних умовах будь-який автомобіль марки Isuzu або ATAMAN, а також дадуть відповіді на питання, пов'язані з особливостями і характеристиками автомобілів.

Ми, компанія, яка надає гнучку систему знижок та різноманітні акційні пропозиції.

З нами Ваш автомобіль завжди буде у безпеці, адже ми маємо цілодобову охорону.

Якість наданих послуг гарантована!
Тел.: +38(067)468-20-05, +38(044)364-25-05

Графік роботи:
ПН-СБ: 8:00-20:00
Нд: 8:00-18:00

Чекаємо на Вас!